Мотор-редуктор Benzlers, циліндричний співвісний

Benzlers radicon

Мотор-редуктор співвісний циліндричний, Benzlers, Швеція.

Редуктор виконаний в чавунному корпусі, який гасить вібрацію та добро розсіює тепло. Косозубі шестерні пройшли гартування та шліфування. В мотор-редукторах David Brown / Benzlers використовуються тількі якісні підшипники виробництва SKF, INA, FAG та мастила Mobil і Shell.

В комплекті з редуктором ви можете замовити асинхронний трьхфазний електродвигун, електродвигун з гальмом, двохшвидкісний двигун або вибухозахищений електродвигун. Для роботи редуктора в одному напрямку та блокування вала в іншому ви можете замовити вбудоану обгонну муфту (така конструкція використовується в норіях та наклонних конвейєрах)

 

мотор-редуктор

Наші інженери зможуть підібрати заміну редукторів Sew Eurodrive, Movimot, Sumitomo cyclo drive, Fenner, Bonfiglioli, Motovario, Tramec, STM, Nord, Bauer, Stober, Demag, TVT, Gyros, Chiaravalli, планетарный редуктор 3МП-40, 3МП-50, 4МП-63, 3МП-80, 3МП-100, 3МП-125, Siti, ES, Ito, KEB, Lenze, Innovari, Siti, Siemens, Fam, Rossi, Falk Ultramite, Leroy Somer Minibloc, Varvel, Hansen Transmissions, Renold, Stephan, Trasmital, Flender Motox.

 

Михайло Павінов
інженер
(098) 083-58-09
misha@motor-reduktor.com.ua

 

pdf каталог редукторов

 

Каталог Benzlers Radicon
мотор-редуктори
 
редуктор Benzlers

Соосные мотор-редукторы
Benzlers (на русском языке)
Flender