Оплата та доставка

Наша компанія працює виключно за безготівковим розрахунком. Для того щоб придбати мотор-редуктори, шківи, паси, зірочки та інші комплектуючі існує певний порядок дій, обумовлений законодавством України. Для організацій та для фізичних осіб він відрізняється, тому ми хочемо дати деякі роз'яснення:

 

Для організацій (юридичних осіб) процес купівлі виглядає наступним чином:

- Ви надаєте реквізити вашої компанії (для початку достатньо офіційної назви та контактних даних), для підготовки повного пакету документів нам знадобляться свідоцтво платника ПДВ та свідоцтво про державну реєстрацію.

- ми виставляємо рахунок на необхідну продукцію, в якому вказуємо: реквізити сторін, перелік продукції, ціну, термін поставки.

- після оплати бухгалтерія нашої компанії виписує податкову накладну згідно законордавства України.

- післа готовності товару до відвантаження ми отримуємо від вас довіреність та виписуємо видаткові накладні.

- після підготування документів ви можете забрати вантаж на нашому складі в Киеві (вул. Сім’ї Сосніних, буд. 9), або замовляєте доставку за допомогою служб експрес-доставки (наприклад, "Нова Пошта").

- При доставці за допомогою служюв експрес-доставки разом із товаром ви отримуєте товаро-транспортні накладні.

 

 

Для фізичних осіб процес купівлі буде виглядати наступним чином:

- ви надаєте свої Прізвище, Ім’я та По-батькові, контактні дані

- ми виставляємо рахунок, який ви можете сплатити через будь-яке відділення банку, яке працює з готівкою та фізичними особами.

- після отримання грошей та готовності товару до відвантаження ми отримуємо від вас копію паспорту і оформлюємо на нього видаткові накладні.

- після підготування документів ви можете забрати вантаж на нашому складі в Киеві (вул. Сім’ї Сосніних, буд. 9), або замовляєте доставку за допомогою служб експрес-доставки (наприклад, "Нова Пошта").

 

Реквізити нашої компанії ви знайдете на сторінці "Контакти"

Хочу акцентувати вашу увагу на тому, що на даний час приорітетним для нас способом доставки в регіони України є "Нова пошта" (ми робимо відвантаження Новою Поштою фактично кожен день), але в деяких випадках ми організовуємо доставку за допомогою служб "Нічний експрес", "Євроекспрес", "Інтайм".