Клинові ремені з зубом Power King Cog

Клиновый приводной ремень

Клинові привідні паси з фасонним зубом Bando Power King Cog, Японія. Використання дизайну з фасонним зубом підвищує гнучкість паса та його вентиляцію. Такі паси добре працюють на підвищених швидкостях та в умовах підвищених температур, наприклад у кондиціонерах, компресорах, автомобілях, елеваторах.
Привідні паси профілів AX BX CX є конструктивною варіацією пасів A/13, B/17, C/22 а за виконанням подібні пасам SPAX, SPBX, XPC.

ремень Bando Power King

Великий склад пасів Бандо в Києві за адекватною ціною. Ми можемо привезти великий ассортимент клинових та зубчастих пасів Bando під замовлення, можлива доставка транспортними службами по Україні.

Привідні паси Бандо - зразок якості та надійності, компанія понад 100 років виготовляє привідні паси та інші полімерні вироби. Завдяки високій якості пасів Bando ви можете мати суттєву економію через зменшення простоїв та більшого терміну служби пасів. Ви можете придбати заміну пасів Gates tri-power, Optibelt super TX m=s, Contitech torque-flex Conti-v FO, Fenner, GooD Year, CX, Rubena Profi-x, Techno v-belt, Megadyne cog-belt chekmate, Challenge, Stomil Sanok, Exellent, Pix X-Power, Mitsuboshi, Roulunds roflex-x.

клинові паси з фасонним зубом AX, BX, CX

Optibelt

Для побудування приводів та редукторних механізмів ви також можете придбати клинові шківи, що монтуються на швидкозмінних втулках,

Михайло Павінов
інженер
(098) 083-58-09
misha@motor-reduktor.com.ua

 

каталоги скачать

 

Каталог приводные
ремни Bando

ремни Stomil
Размеры ремней
AX BX CX Bando
Ремни SPA SPB SPC