Мотор-редуктор черв'ячно-циліндричний, Benzlers Швеція

мотор-редуктор

Мотор-редуктор Benzlers, черв'ячно-циліндричний. Вироблено в Швеції.

Такий мотор-редуктор можна зустріти під торгівельними марками David Brown, Cone Drive, Fenner, Falk, Rexnord.

В конструкції мотор-редуктора передбачено першу циліндричну ступінь, яка зменшує швидкість обертання черв'яка, таким чином робоча температура редуктора зменшується та збільшується ККД. Черв'ячне колесо виготовлено зі спеціальної бронзи, черв'як та ціліндричні зубчасті колеса загартовані та шліфовані. Корпус з сірого чавуна зменшує вібрацію та сприяє гарному відводу тепла. Черв'ячні мотор-редуктори заправляються синтетичними мастилами Shell та Mobil.

мотор-редуктор

В комплекті с редуктором ви можете придбати фланцевий трьохфазний електродвигун або електродвигун з електромагнітним гальмом. Для роботи в особливих умовах ми готові запропонувати вибухозахищені електродвигуни, сертифіковані за нормами ATEX.

Спеціалісти нашої компанії готові надати технічну допомогу, а також підібрати якісну альтернативу мотор-редукторів Sew Eurodrive, Nord Getriebebau, Siemens, Bonfiglioli, Flender. Fenner, Motovario, Renold, Boston Gear, Falk Ultramite, Rexnord, KEB, Bauer, Elektrim, Toolmex, Leroy Somer Multibloc, Ч63, Ч80, Ч100, Ч125, Ч160. Для керування швидкістю мотор-редуктора готові запропонувати в комплекті частотний перетворювач.

придбати мотор-редуктор

На всі мотор-редуктори David Brown / Benzlers надається гарантія 12 місяців.

 

Михайло Павінов
інженер
(098) 083-58-09
misha@motor-reduktor.com.ua

 

pdf каталог редукторов

 

Каталог черв'ячно-циліндричні
мотор-редуктори Benzlers
червячно-цилиндрический мотор-редуктор Benzlers