Муфта еластична HRC

муфта FRC

Еластична муфта Desch HRC, Німеччина, Sati spa, Італія.

Кулачкова муфта з гумовим еластичним елементом у вигляді зірочки. За своїми конструктвними та технічними параметрами повністю замінює муфти Fenner HRC, C-king HRC, Flender,  SKF FRC, Challenge, Tsubaki, Renold, CRC має помірну ціну. Напівнуфти виготовлені з сірого чавуну. Завдяки тому, що еластичний елемент (зірочка, спайдер) виготовлена з гуми, муфта HRC краще працюе при температурах бульше 60 градусів, на відміну від муфт з поліуретановими еластичними елементами (Habix, Hadeflex, Wrapflex)

HRC муфта

Конструктивно еластична муфта HRC поділяється на два типи:
- під розточування (поставляється з необробленими посадочними отворами)
- під монтажну втулку

Завдяки гумовому еластичному елементу муфта Desch HRC гасить выбрації та компенсує невеликі похибки розташування валів.

 

 

skf phe frc

Діапазон використання муфти HRC дуже широкий, частіше за все єластична муфта використовується для з'єднання валів електродвигуна, редуктора, мотор-редуктора, насоса... Для передачі руху в обладнінні з великою похибкою розташування валів ви можете також придбати торові еластичні муфти та карданні вали. Дла комплектації обладнання ми також готові запропонувати - привідні клинові паси, шківи, зубчасті паси, гідромуфти, пневматичні дискові гальма, ланцюги та зірочки до них.
Спеціалісти нашої компанії завжди готові надати технічні консультації з приводу підбору комплектуючих до механічного обладнання.

 


Михайло Павінов
інженер
(098) 083-58-09
misha@motor-reduktor.com.ua

 

pdf каталог редукторов

 

Каталог - муфти
Desch antriebstechnik HRC

каталог муфт HRC
Інструкція по встановленню
Taper Bush
Коническая монтажная втулка
Повний каталог Sati.
Шківи, зірочки, ланцюги, муфти
шкивы каталог