Зубчасті ланцюга Ramsey Products Corp, США

бесшумная цепь

Більше 90 років компанія Ramsey виготовляє зубчасті ланцюги і насправді є лідером в цій галузі. Завдяки спеціальній формі зуба, яка дозволяє під час входу в зачепленя отримати плавний контакт, ланцюги компанії Ramsey products corp отримали назву - безшумні ланцюги (silent chain, inverted tooth). 

Використання зубчастих ланцюгів можн умовно поділити на 3 напрямки:
- побудування компактних приводів та редукторів
- транспортери для спеціфічних виробів
- синхронні приводи

Зачепленная в приводі йде не за внутрішньою стороною ланки, а зовнішньою, тому така форма зуба і зачеплення має назву Inverted tooth. Для зменшення тертя в шарнірах використовуються "подівйні пальці". Така конструкція має велику перевагу над роликовими ланцюгами, так як в ній тертя ковзання замінюється на тертя кочення, що помітно збільшує стійкість ланцюга та його навантажувальну здатність. Зубчастий ланцюг Ramsey може працювати на швидкості до 35 м/с, що дуже близько до діапазону роботи зубчастих пасів, але при цьому може передавати більшу потужність та працювати в ширшому діапазоні температур.

цепь бесшумная

Асортимент зубчастих ланцюгів та комплектуючих Ramsey включає в себе:
- зубчасті ланцюги серій SC, RP, RPV
- двосторонні зубчасті ланцюги Rampower та Ramflex
- транспортерні ланцюги для скланої промисловості
- зубчасті колеса для безшумних ланцюгів
- редуктори на зубчастих ланцюгах
- муфти ланцюгові для передачі крутного моменту

ланцюг Ramsey

Інженери ТОВ "Компанія промислових деталей" допоможуть вам знайти альтернативу зубчастих ланцюгів SKF, Rexroth, LinkBelt, ГОСТ 13552-81, Wippermann, Tsubaki, Kettenwulf, Crown Industrial, Morse, Donghua. Для побудування механічних приводів ви також зможете придбати зубчасті муфти, черв’ячні редуктори, зубчасті рейки, конічні зубчасті колеса, вильчасті ланцюги, карданні муфти та гідромуфти.

Михайло Павінов
інженер
(098) 083-58-09
misha@motor-reduktor.com.ua

 

каталоги скачать

 

Общая брошюра:
зубчатые цепи Ramsey

Цепи зубчатые Ramsey Corp

Знакомство с
цепями Ramsey

Цепь Ramsey

Идентификация зубчатой
цепи Ramsey

Ramsey silent chain